faentr
info@botechiran.com +98-21-49117117 | 49117000

درباره بوتک

درباره شرکت بوتک کشور ترکیه

درباره بوتکBOTECH ELECTROINIC  با داشتن 25 سال تجربه ،در تولید گیرنده ماهواره ای دیجیتال ،یکی از پیشروترین  و بزرگترین تولیدکنندگان در ترکیه میاشد.

در سال  2007 محصولات سیستم های  INTERCOM  به شرکت ما اضافه شد.تیم  مهندسین حرفه ای نرم افزار و سخت افزار ما، به بهترین وجه ممکن نیازهای محصولات نوآورانه  و ویژگی های جدید را برآورده میکند.

در سال 2015 سیستم های امنیتی تصویری BOTECH  تاسیس و به عنوان شرکتی جدا زیر سقف BOTECH  به کار خود ادامه میدهد.

کارخانه ما با فضایی سرپوشیده به منظور تولید با مساحت 11000 متر مربع  دارای 130 کارمند و بیش از 300 ایستگاه خدمات است که هر روزه برای تولید محصولاتی بهتر و کسب رضایت  بیشتر مشتری  مشغول فعالیت است. محصولات ما به کشورهای مختلف از جمله بلغارستان، یونان، آلمان و فرانسه صادر می شود

ما راه حل های هوشمند، مدرن، با کیفیت بالا و رقابتی را با در نظر گرفتن منفعت مشتری در درجه اول با رهبری  مدیرانمان که  روی  افراد و فن آوری سرمایه گذاری می کنند، ارائه می دهیم. در دوره ای که تقاضاهای مشتری در زمینه فناوری  مداوم در حال تغییر است،هدف اصلی ما این است که با هر محصولی که تولید میکنیم در جهت برآورده کردن نیازهای مشتری گام برمیداریم. برای نیل به این اهداف با مشارکت تمام کارکنانمان و ارتقا و به روزرسانی مداوم در زمینه تولید و طراحی به سرعت در جهت تبدیل شدن به شرکتی جهانی پیش میرویم.